Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SC.Aarschot GEW. U8 A 18.15 - 19.15 Marthe Van Egdom
  • TECHNIEKTRAINING, om de 14 dagen
SC.Aarschot GEW. U8 B 18.15 - 19.15 Marthe Van Egdom
  • TECHNIEKTRAINING, om de 14 dagen
SC.Aarschot GEW. U9 C 18.15 - 19.15 Marthe Van Egdom
  • COÖRDINATIE/TECHNIEKTRAININ G om de 14 dagen
SC.Aarschot U9 B 18.15 - 19.15 Marthe Van Egdom
  • COÖRDINATIE/TECHNIEKTRAINING, om de 14 dagen
SC.Aarschot U9 A 18.15 - 19.15 Marthe Van Egdom
  • COÖRDINATIE/TECHNIEKTRAINING, om de 14 dagen
SC.Aarschot GEW. U10 18.15 - 19.30 Marcel Wouters
  • -
SC.Aarschot GEW. U11 B 18.15 - 19.30 Fikrat Siddik
  • -
SC.Aarschot GEW. U11 A 18.15 - 19.30
  • -
SC.Aarschot GEW. U12 B 18.15 - 19.30 Andy De Roover
  • -
SC.Aarschot GEW. U12 A 18.15 - 19.30 Gunther Peeters
  • -
SC.Aarschot U10 18.15 - 19.30 Marcel Wouters
  • -
SC.Aarschot U13 18.15 - 19.30 Matthias De Hont, Lambert Baeten
  • -
SC.Aarschot U12 A 19.15 - 20.45 Gunther Peeters
  • -
SC.Aarschot GEW. U15 A 19.30 - 21.00 Samir Bouzanih
  • -
SC.Aarschot GEW. U15 B 19.30 - 21.00 Gunther Peeters, Jurgen Goossens
  • -
SC.Aarschot GEW. U17 19.30 - 21.00 Johan Verbeeck
  • Keeperstraining en veldtraining

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SC.Aarschot 1 B 19.15 - 21.00 Jari Van Eylen, Andy Audenaert
  • TERREIN 5 - U12 - U13
  • 1
  • -
SC.Aarschot 1 A 19.15 - 21.00 Sven Vandeput, Stijn Janssens
  • 3
  • -
SC.Aarschot U21 19.45 - 21.30 Eddy Van Attenhoven
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SC.Aarschot GEW. U6 A 18.15 - 19.15 Joris Cuypers
  • -
SC.Aarschot GEW. U6 B 18.15 - 19.15 Joris Cuypers
  • -
SC.Aarschot GEW. U7 A 18.15 - 19.15 Jelle Van Zegbroeck, Kurt Coeckelberghs
  • -
SC.Aarschot GEW. U7 B 18.15 - 19.15 Kurt Coeckelberghs, Jelle Van Zegbroek
  • -
SC.Aarschot GEW. U8 A 18.15 - 19.15 Philip Heeren
  • -
SC.Aarschot GEW. U8 B 18.15 - 19.15 Bart Vandezande
  • -
SC.Aarschot GEW. U9 C 18.15 - 19.30 Mario Bombaerts
  • -
SC.Aarschot GEW. U10 18.15 - 19.30 Marcel Wouters
  • -
SC.Aarschot GEW. U11 B 18.15 - 19.30 Fikrat Siddik
  • -
SC.Aarschot GEW. U11 A 18.15 - 19.30
  • -
SC.Aarschot GEW. U12 B 18.15 - 19.30 Andy De Roover
  • -
SC.Aarschot GEW. U12 A 18.15 - 19.30 Gunther Peeters
  • -
SC.Aarschot U6 B 18.15 - 19.30 Daniel Van Eylen
  • 7
  • dannyvaneylen@hotmail.com
    0486 87 12 44
    Trainersdiploma : C
SC.Aarschot U6 A 18.15 - 19.30 Daniel Van Eylen
  • 7
  • Dannyvaneylen@hotmail.com
    0486871244
SC.Aarschot U7 A 18.15 - 19.30 Joris Cuypers
  • 7
  • 0479237311
SC.Aarschot U7 B 18.15 - 19.30 Philip Heeren
  • 7
  • -
SC.Aarschot U8 A 18.15 - 19.30 Philip Heeren
  • 6
  • -
SC.Aarschot U8 B 18.15 - 19.30 Bart Vandezande
  • 6
  • -
SC.Aarschot U9 B 18.15 - 19.30 Jurgen Goossens
  • 6
  • -
SC.Aarschot U9 A 18.15 - 19.30 Shayren Giovanni Pavlovi
  • -
SC.Aarschot U10 B 18.15 - 19.30 Matthias Pauwels
  • TERREIN 5 - U12 - U13
  • 5
  • pauwels_matthias@hotamil.com
    0485383268
SC.Aarschot U10 18.15 - 19.30 Marcel Wouters
  • -
SC.Aarschot U13 B 18.15 - 19.30
  • TERREIN 5 - U12 - U13
  • 5
  • -
SC.Aarschot U13 18.15 - 19.30 Matthias De Hont, Lambert Baeten
  • -
SC.Aarschot U12 A 19.15 - 20.45 Gunther Peeters
  • 2
  • -
SC.Aarschot U17 19.15 - 20.45 Johan Verbeeck
  • TERREIN 5 - U12 - U13
  • 3
  • johanverbeeck@skynet.be
    0495/63.67.13
SC.Aarschot GEW. U15 A 19.30 - 21.00 Samir Bouzanih
  • 3
  • -
SC.Aarschot GEW. U15 B 19.30 - 21.00 Gunther Peeters, Jurgen Goossens
  • -
SC.Aarschot GEW. U17 19.30 - 21.00 Johan Verbeeck
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SC.Aarschot 1 B 19.15 - 21.00 Jari Van Eylen, Andy Audenaert
  • TERREIN 5 - U12 - U13
  • 1
  • -
SC.Aarschot 1 A 19.15 - 21.00 Sven Vandeput, Stijn Janssens
  • 3
  • -
SC.Aarschot U21 19.45 - 21.30 Eddy Van Attenhoven
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SC.Aarschot GEW. U6 A 18.15 - 19.15 Joris Cuypers
  • -
SC.Aarschot GEW. U6 B 18.15 - 19.15 Joris Cuypers
  • -
SC.Aarschot GEW. U7 A 18.15 - 19.15 Jelle Van Zegbroeck, Kurt Coeckelberghs
  • -
SC.Aarschot GEW. U7 B 18.15 - 19.15 Kurt Coeckelberghs, Jelle Van Zegbroek
  • -
SC.Aarschot GEW. U8 A 18.15 - 19.15 Philip Heeren
  • -
SC.Aarschot GEW. U8 B 18.15 - 19.15 Bart Vandezande
  • -
SC.Aarschot GEW. U9 C 18.15 - 19.30 Mario Bombaerts
  • -
SC.Aarschot GEW. U10 18.15 - 19.30 Marcel Wouters
  • -
SC.Aarschot GEW. U11 B 18.15 - 19.30 Fikrat Siddik
  • -
SC.Aarschot GEW. U11 A 18.15 - 19.30
  • -
SC.Aarschot GEW. U12 B 18.15 - 19.30 Andy De Roover
  • -
SC.Aarschot GEW. U12 A 18.15 - 19.30 Gunther Peeters
  • -
SC.Aarschot U6 B 18.15 - 19.30 Daniel Van Eylen
  • 7
  • dannyvaneylen@hotmail.com
    0486 87 12 44
    Trainersdiploma : C
SC.Aarschot U6 A 18.15 - 19.30 Daniel Van Eylen
  • 7
  • Dannyvaneylen@hotmail.com
    0486871244
SC.Aarschot U7 A 18.15 - 19.30 Joris Cuypers
  • 7
  • 0479237311
SC.Aarschot U7 B 18.15 - 19.30 Philip Heeren
  • 7
  • -
SC.Aarschot U8 A 18.15 - 19.30 Philip Heeren
  • 6
  • -
SC.Aarschot U8 B 18.15 - 19.30 Bart Vandezande
  • 6
  • -
SC.Aarschot U9 B 18.15 - 19.30 Jurgen Goossens
  • -
SC.Aarschot U9 A 18.15 - 19.30 Shayren Giovanni Pavlovi
  • -
SC.Aarschot U10 B 18.15 - 19.30 Matthias Pauwels
  • TERREIN 5 - U12 - U13
  • 5
  • pauwels_matthias@hotamil.com0485383268
SC.Aarschot U10 18.15 - 19.30 Marcel Wouters
  • -
SC.Aarschot U13 B 18.15 - 19.30
  • TERREIN 5 - U12 - U13
  • 5
  • -
SC.Aarschot U13 18.15 - 19.30 Matthias De Hont, Lambert Baeten
  • -
SC.Aarschot U12 A 19.15 - 20.45 Gunther Peeters
  • TERREIN 5 - U12 - U13
  • 2
  • -
SC.Aarschot U17 19.15 - 20.45 Johan Verbeeck
  • TERREIN 5 - U12 - U13
  • 3
  • johanverbeeck@skynet.be
    0495/63.67.13
SC.Aarschot GEW. U15 A 19.30 - 21.00 Samir Bouzanih
  • 3
  • -
SC.Aarschot GEW. U15 B 19.30 - 21.00 Gunther Peeters, Jurgen Goossens
  • -
SC.Aarschot GEW. U17 19.30 - 21.00 Johan Verbeeck
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!